Kto ma najwięcej obserwatorów na Instagramie?

Kto ma najwięcej obserwatorów na Instagramie?

Pragnienie sławy, piękna i wpływów zawsze znajdowało się w centrum naszej kultury. Już od czasów malowideł jaskiniowych. Ludzie mieli obsesję na punkcie bycia najpiękniejszymi na ziemi. Rozwój mediów społecznościowych nie stworzył nowego pokolenia mającego obsesję na punkcie sławy, a raczej dał im nowy sposób na osiągnięcie celu, a Instagram jest jednym z najpopularniejszych wśród potencjalnych poszukiwaczy sławy. Obecnie Instagram to także sposób na zarobek i pozyskiwanie cennych współprac przez młodych i popularnych influencerów. Ci, którzy znajdują się na szczycie listy, z pewnością nie mają w tej kwestii, na co narzekać.

Kto jest najczęściej obserwowaną osobą na Instagramie?

Oficjalne konto na Instagramie jest najpopularniejszym kontem na świecie z ponad 466 milionami obserwujących. Najczęściej obserwowaną osobą lub celebrytą jest Cristiano Ronaldo z ponad 395 milionami obserwujących.

Instagram ma ponad 2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie i 500 milionów aktywnych użytkowników dziennie, co czyni go szóstą najpopularniejszą aplikacją mediów społecznościowych na świecie. Ale kto jest najpopularniejszym użytkownikiem wśród miliarda osób korzystających z Instagrama? Możesz założyć, że to celebrytka lub modelka, ale prawda może Cię zaskoczyć!

Konto z największą ilością followersów na Insta

Niezależnie od tego, czy chcesz dla zabawy śledzić najpopularniejszych twórców, czy też masz nadzieję wykorzystać niektóre z ich wskazówek, aby zdobyć więcej obserwujących, ta lista jest Twoim punktem kompleksowej obsługi najpopularniejszych kont na Instagramie w naszym kraju. Być może, dzięki obserwowaniu najpopularniejszych kont instagramowych, które najlepiej przyjęły się w naszym kraju, uda Ci się znaleźć złoty środek do sukcesu i sprawić, że z czasem i Ty znajdziesz się w TOP 10 najbardziej popularnych profili na Insta!

Najpopularniejszym kontem na Instagramie jest… Instagram.

Niespodzianka! Instagram jest najczęściej obserwowanym kontem na swojej własnej platformie z ponad 466 milionami obserwującymi, a powód tego jest całkiem fajny. Ich treść koncentruje się przede wszystkim na wyróżnianiu twórców, artystów, celebrytów i innych użytkowników Instagrama, którzy tworzą angażujące i atrakcyjne treści w aplikacji. Dedykowane miejsce na oficjalnym Instagramie może sprawić, że każdy stanie się sławny.

Uwaga: na potrzeby tego artykułu wykluczyliśmy Instagram z naszej oficjalnej listy dziesięciu najlepszych, ale chcieliśmy zaznaczyć ogromną liczbę obserwujących, jaką zgromadzili na własnej platformie! Nasza pierwsza dziesiątka została wyciągnięta z gwiazd i marek niezwiązanych z Instagramem, ale powiązanych już z naszym krajem.

Lista najpopularniejszych kont na polskim Instagramie

Skoro już wiemy, jak prezentuje się to na całym świecie, przejdźmy do Polski, a jeśli chcecie być na bieżąco z tematem, polecamy Wam sprawdzać ranking Instagram.

Robert Lewandowski – 24 mln

Podobnie jak na całym świecie najbardziej rozpoznawalny jest piłkarz, podobnie wśród najpopularniejszych celebrytów polskich jest także niebywały i rozpoznawalny z pobitego niedawno piłkarskiego rekordu Robert Lewandowski. Jego followersi to nie tylko Polacy, ale przede wszystkim zagorzali fani futbolu, dla których nasz rodak jest prawdziwą, żywą legendą.

Anna Lewandowska – 3,7 mln

Żona Roberta Lewandowskiego jest popularna nie tylko dlatego, że jest żoną słynnego piłkarza, ale także dzięki swojej efektywnej działalności w zakresie dietetyki i treningów. Z tego powodu wiele kobiet znajduje na jej profilu inspirację oraz motywację do podjęcia próby metamorfozy swojego ciała.

Veronica Bielik – 3,2 mln

Influencerka, która z wykształcenia jest prawnikiem. Jej profil na Instagramie głównie skoncentrowany jest na lifestyle, podróżach oraz treningach.

Karolina Derpieńska – 3,2 mln

To młoda, dwudziestokilkuletnia modelka, która świat podbija swoją popularnością w zagranicznych magazynach modowych. Jest to pół-Amerykanka i pół-Polka mieszkająca w Miami, która w 2019 roku została okrzyknięta jako Queen of Poland.

Frizoluszek – 3,1 mln

Najpopularniejszy Youtuber w Polsce, dzięki któremu powstał projekt ekipa, który obecnie jest wart 140 milionów złotych.

Wojciech Szczęsny – 2,9 mln

Nasz polski bramkarz również znalazł się w piątce najpopularniejszych profili na Instagramie.

Wersow – 2,8 mln

Weronika Sowa, występująca w internecie pod pseudonimem Wersow to kolejna popularna influencerka, która swoją popularność zawdzięcza Frizowi, z którym obecnie jest zaręczona. Instagramerka prowadzi tażde oficjalne konto na Facebooku i kanał na YouTube, które cieszą się nie mniejszą popularnością.

Zusjeofficial – 2,6 mln

Zusje, a właściwie Kamila Smogulecka, swoje pierwsze kroki w internetowym świecie zaczęła stawiać 10 lat temu. Wtedy też wystąpiła w teledysku u Donatana „Nie lubimy robić”. Swoją popularność zawdzięcza niebanalnej urodzie, dość specyficznym zachowaniom w trakcie wywiadów. Instagramerka znana jest obecnie z FAME MMA.

Marcin Dubiel – 2,3 mln

Niektórzy nazywają go królem internetowych dram i częściowo nieudanych pranków. W ostatnich latach zasłynął najbardziej dzięki członkostwu w pierwotnym Teamie X, z którego odszedł zaraz po dość kontrowersyjnym wyjeździe do Kenii. W niedługim czasie wziął udział w FAME MMA, gdzie stoczył walkę z dawnym przyjacielem (także influencerem) Kacprem Błońskim. Marcin przegrał jednak walkę, po czym skupił się na nagrywaniu filmików na YouTube.

Trombabomba – 2,3 mln

Trombabomba, a właściwie to Mateusz Trąbka, to przyjaciel Friza, który początki internetowej kariery rozpoczynał od grania w Pokemon GO. Później Influencer dołączył do ekipy Friza, której jest częścią do dnia dzisiejszego.

Dodaj komentarz