Najtańszy kredyt hipoteczny Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Najtańszy kredyt hipoteczny Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot

Coraz więcej Polaków marzy o zakupie mieszkania na wyłączność. Mało kto jednak jest w stanie samodzielnie oszczędzić pieniądze i odłożyć kilkaset tysięcy złotych na nową nieruchomość. Kredyt hipoteczny jest zatem jedynym rozwiązaniem, które pozwala spełnić marzenie i pójść na swoje.

Pożyczka znajduje się w ofercie większości banków, jednak nie w każdym przypadku jest dla nas opłacalna. Gdzie znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny nie tylko w Trójmieście, ale i pozostałych miejscowościach w Polsce? Odpowiadamy!

Kredyt hipoteczny – skąd tak wysoka cena?

Kredyt hipoteczny to popularny produkt znajdujący się w ofercie większości banków. Poszczególne oferty różnią się między sobą m.in. kwotą, terminem spłaty, wysokością rat, oprocentowaniem, RRSO oraz innymi ważnymi czynnikami, które ostatecznie wpływają na wysokość rat kredytu. Cena kredytu nie składa się wyłącznie z liczb narzuconych przez bank – również nasza aktualna sytuacja finansowa ma wpływ na wysokość rat. Ważne jest także otrzymanie zgody na udzielenie kredytu. Ostateczna cena, jest zatem wynikiem:

  • posiadanie pozytywnej zdolności kredytowej z uwzględnieniem dotychczasowej historii kredytowej;
  • naszej zamożności i stabilności otrzymywanych dochodów;
  • innych cech: stanu cywilnego, wieku, wykształcenia, zawodu itp.;
  • okresu kredytowania;
  • typu raty oraz oprocentowania;
  • zabezpieczenia, a także wkładu własnego;
  • marży i prowizji, opłat dodatkowych oraz stopy procentowej.

Ostateczna cena kredytu zależna jest zatem od bardzo wielu czynników. Poszczególne banki analizują w nieco inny sposób powyższe czynniki. Nie powinno nas zatem dziwić, że w jednym banku spotkamy się z odmową udzielenia kredytu, podczas gdy w drugim przyjmą nas z otwartymi ramionami.

Jak i gdzie uzyskać najtańszy kredyt w Trójmieście i nie tylko?

Samodzielne szukanie oferty kredytu hipotecznego w każdym banku zajmie Ci bardzo dużo czasu. A i tak nie gwarantuje znalezienia najlepszej oferty. Aby więc zaoszczędzić swój cenny czas i nerwy, warto skorzystać z pomocy doświadczonego eksperta kredytowego, który rzetelnie przeanalizuje Twoją sytuację finansową i na jej podstawie znajdzie najatrakcyjniejszą ofertę kredytu.

Specjalista przedstawi Ci najlepsze rozwiązania, które optymalnie spełnią Twoje oczekiwania oraz potrzeby. W razie wątpliwości osoba ta będzie służyła Ci dobrą radą, wiedzą oraz doświadczeniem.

Ekspert kredytowy jest niezależnym specjalistą, który za udzieloną pomoc nie pobierze od Ciebie wynagrodzenia. Swoje honorarium otrzyma dopiero od banku, z którym podpiszesz umowę. Warto zatem skorzystać z takiej pomocy, zwłaszcza jeżeli planujemy zaciągnąć kredyt hipoteczny.

Dodaj komentarz