Sprowadzanie samochodów z innych krajów

Sprowadzanie samochodów z innych krajów

W ostatnim okresie coraz więcej słyszy się informacji na temat sprowadzania pojazdów z innych państw. Nie jest nałożona jeszcze duża akcyza ale za to już chce się wziąć rząd. Według mnie będzie to duże źródło dochodu a na pewno to zrobią ponieważ jest bardzo duża dziura budżetowa.

Najbardziej opłaca się sprowadzanie mustangów oraz innych dużych samochodów z USA Jednak coraz częściej słyszę informacji na temat taki „motocykle z USA” są firmy które zajmują się sprowadzaniem motocykli z USA i nie jest to głupi pomysł tam można tanio je dostać i są one w dobrym stanie zazwyczaj zależy jeszcze od użytkowania ale motocykle z USA ciężko jest przetransportować wymagane jest dużo więcej uwagi niż przy choćby samochodach które też są sprowadzane z tego państwa. Zastanawiałem się nad otwarciem warsztatu samochodowego jednak jest dużo warunków które bym musiał spełnić a nie są one łatwe.

Żeby w dzisiejszych czasach móc założyć kompleksowy warsztat samochodowy trzeba mieć licencje różnego rodzaju na przykład jeżeli będziesz zajmował się też zakładaniem instalacji gazowych no to musisz spełniać bardzo dużo warunków a jak coś będzie źle zrobione ponosisz odpowiedzialność nie rzadko zdarza się że za ludzkie życie. Na przykład po iluś tam kilometrach przejechanych na gazie potrzebna jest wymiana butli gazowych jeżeli źle to uczynisz może dojść do katastrofy. Wymiana butli gazowych jest bardzo ważna ponieważ gdy się tego nie zrobi może dojść do wybuchu podczas wypadku teraz są już robione lepsze butle jednak warto wziąć pod uwagę że wciąż walczymy z żywiołem jakim jest ogień.

Dodaj komentarz