Kreatywne pomysły na wieczór kawalerski — lista

Kreatywne pomysły na wieczór kawalerski — lista

Wieczór kawalerski nie musi oznaczać zakrapianej imprezy w klubie. Da się znaleźć sposoby na to, by ostatnia impreza w stanie wolnym była niezapomniana. Przedstawiamy kreatywne pomysły na wieczór kawalerski.

Paintball na wieczór kawalerski

Dość popularnym, ale wciąż chętnie wybieranym pomysłem na wieczór kawalerski, jest gra w paintball. Panowie lubią rywalizację, a tym bardziej taką, w której dzierżą broń w ręce. Zwłaszcza ci, którzy uwielbiają wszelkie gry komputerowe w klimacie „strzelanek”. Dobrym pomysłem będzie zatem wieczór kawalerski na paintballu w Base Camp, gdzie można nie tylko wykorzystać kamuflaż, ale też taktyki i strategie działania, które pozwalają na sprawdzenie się w tak ekstremalnej zabawie. Praktycznie każdy przyszły pan młody doceni tego typu atrakcję. Zwłaszcza na tak malowniczo położonym terenie, jaki oferuje Base Camp w Istebnej.

Wieczór kawalerski na strzelnicy

W podobnym klimacie wieczór kawalerski można zorganizować na strzelnicy. Również pojawia się broń, ale tutaj liczy się przede wszystkim celność. Sprawia to zupełnie inny poziom rywalizacji i wzrostu adrenaliny, ale panowie również lubią tego typu atrakcję. Zwłaszcza jeśli strzelać mogą z różnego rodzaju broni palnej. Zapach prochu powoduje też zupełnie inne doznania.

Gokarty na męski wieczór

Świetnym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest wybranie się na gokarty. Rywalizacja na torze i pisk opon z pewnością ucieszy nie tylko miłośników motoryzacji. Tak spędzony czas w męskim gronie zawsze dostarcza dobrych doznań. Po wszystkim można pójść do lokalu, a także skorzystać z innych atrakcji.

Wieczór kawalerski na quadach

Jeśli w okolicy organizowane są przejażdżki na quadach, to również warto pomyśleć o tego typu atrakcji na wieczór kawalerski. Zwłaszcza że jest możliwość nie tylko przejechać się quadem po bezdrożach, ale też sprawdzić umiejętności jazdy na specjalnie przygotowanych przeszkodach. Oczywiście, zanim zacznie się zabawa, odbywa się przygotowanie teoretyczne. Tak, aby dowiedzieć się, jak postępować z pojazdem, aby poradzić sobie na bezdrożach.

Escape room jako pomysł na kawalerski

A co z miłośnikami zagadek? Dla nich również jest świetny sposób na spędzenie wieczoru kawalerskiego. W wielu polskich miastach działają escape roomy. Aby się z nich wydostać, należy rozwiązać zagadkę. Owszem, problemem przy wieczorze kawalerskim może być limit osób. Wiele scenariuszów jest przeznaczonych na 3-4 osoby. Można też podzielić się na teamy i wybrać każdy inną grę.

Spływ kajakowy

Można też postawić na spływ kajakowy na wieczór kawalerski, choć może być to dość ryzykowne w przypadku amatorów mocniejszych trunków. Woda jest żywiołem, który może dać zarówno dobrą zabawę, jak i stanowić zagrożenie. Spływ kajakowy jest doskonałym sposobem na sprawdzenie swojej wytrzymałości. To również świetna metoda na spędzenie czasu na łonie przyrody, ale i w swoim towarzystwie.

Wieczór kawalerski z survivalem

A co z amatorami survivalu? Dla nich znajomi również powinni wymyślić coś, co będzie spełnieniem marzeń o doskonałej zabawie. Jak może wyglądać taki wyjazd na survival? Najlepiej skorzystać z oferty jakiejś firmy, która zorganizuje przeprawę przez las i spadnie pod gołym niebem. Przedzieranie się przez zarośla, przeprawa przez wodę, rozpalanie ogniska czy wspinanie się na drzewa dostarczy niezapomnianych wrażeń. Oczywiście nie jest to zabawa dla każdego. Trzeba to lubić.

Dodaj komentarz