Pożyczka na raty sposobem na lepsze życie?

Pożyczka na raty sposobem na lepsze życie?

Pieniądze potrzebne są wszystkim, tak skonstruowany jest nasz świat. Nie wszyscy jednak akceptują to, że pieniądze mają być tylko środkiem służącym przeżyciu i zaspokojeniu podstawowych potrzeb bytowych takich jak jedzenie, mieszkanie, czy ubranie.

W dzisiejszych czasach szczególnie młodzi ludzie traktują pieniądze jako środek do samorealizacji, czy do sprawiania sobie przyjemności. Ci, których na to stać nie widzą żadnych przeszkód, aby spełniać swoje fantazje albo marzenia. Jeżeli jednak brak pieniędzy jest dla nas przeszkodą w ich realizacji, to nic dziwnego, że możemy się poczuć niedowartościowani. Tak jednak nie musi tak być zawsze. Niech pieniądze same w sobie nie będą celem, a tylko środkiem do realizacji siebie.

Pomocą w spełnianiu marzeń może być dla nas dodatkowy zastrzyk gotówki w postaci pożyczki na raty przez Internet. Wniosek o taką pożyczkę możemy złożyć 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Decyzję pożyczkową otrzymujemy niemal natychmiast, tak samo jak przelew środków.

Zazwyczaj decyzja o szybkiej pożyczce jest podejmowana pod wpływem chwili. Może to i dobrze, bo dajmy się ponieść chwili. Długo się zastanawiając ochota może minąć i będziemy żałowali, że nie poszliśmy za głosem serca. Czasem brak nam odwagi, wydaje nam się, że gdy teraz pożyczymy pieniądze, nie będziemy mieli jak uzbierać na spłatę.

Z drugiej strony ciągle oszczędzając, możemy nigdy nie uzbierać na swój wymarzony cel. Pieniądze lubią się rozchodzić na różne inne potrzeby, a sztuka oszczędzania jest w praktyce trudną. Kiedy jednak już pożyczymy, będziemy bardziej zmotywowani do tego, żeby odłożyć na spłatę pożyczki. A spłacić możemy ją nawet po roku, jeżeli taki termin będzie nam odpowiadał, a może będziemy w stanie to zrobić wcześniej, żeby wcześniej pozbyć się zadłużenia i zacząć podejmować nowe wyzwania.

Pożyczka na każdy cel !

Wiadomo oczywiście, że nie wszyscy lubią w życiu ryzykować, ale nawet jeśli jest się spokojną i wyważoną osobą, ma się czasem jakiś szalony pomysł zrobienia sobie prawa jazdy na motocykl albo skoku ze spadochronem albo wyjazdu w jakieś egzotyczne miejsce. Ponadto spełnianie marzeń podbudowuje, dodaje pewności siebie i jest po prostu przyjemne.

Już dziś można spełnić nawet najbardziej szalony zamiar, nawet nie mając na niego pieniędzy, a to właśnie za sprawą pożyczki przez Internet, którą zaciąga się w parę chwil. Czasem tylko dzięki działaniu pod wpływem emocji możemy zdobyć się na odwagę i zrealizować swoje dawno skrywane cele. Aby to zrobić, możemy już dziś udać się do instytucji pożyczkowej i pożyczyć od niej pieniądze na zrealizowanie naszych pomysłów. Nie będzie to może duża kwota, najwyżej kilka tysięcy złotych, ale to najczęściej wystarcza.

Pożyczkę na raty uzyskamy od ręki, bez żadnych formalności, wyłącznie na dowód osobisty i z miejsca będziemy mogli je spożytkować. A może nowy samochód czy telewizor, na które mieliśmy od dawna ochotę są właśnie teraz w jakiejś atrakcyjnej cenie i mamy niewiele czasu, żeby skorzystać z promocji. Jeżeli taka okazja ma się już więcej nie powtórzyć, to czemu się wahać? Spłatą pożyczki będziemy się martwić później, teraz zafundujmy sobie chwilę przyjemności i satysfakcji. Taka dawka pozytywnych odczuć na pewno dobrze nam zrobić. A później możemy wrócić na ziemię naładowani pozytywną energią, by za jakiś czas znów sprawić sobie jakąś przyjemność.

Dodaj komentarz