Pożyczka przez internet na konto – sprawdź, jakie to łatwe

Coraz więcej czasu spędzamy buszując po stronach internetowych: zakupy, zamawianie jedzenia, nauka czy rozrywka. Postęp technologiczny nie omija również instytucji finansowych i umożliwia złożenie wniosku o pożyczkę na konto przez internet – bez wychodzenia z domu, bezpiecznie, przy minimalnym poziomie formalności. Decyzje o przyznaniu pożyczki wydawane są w ciągu 15 minut.

Pożyczka przez internet na konto – czy jest bezpieczna?

Decydując się na pożyczkę przez internet, warto wybrać instytucję, która jest godna zaufania. Składając wniosek o pożyczkę, przekazujemy poufne dane osobowe (PESEL czy numer dowodu osobistego). Zdarza się, że klienci kuszeni są ofertami „chwilówek” i pożyczek „na dowód” udzielanymi przez nieuczciwe podmioty (również te, których celem jest wyłudzenie danych osobowych).

Dlatego najbezpieczniej wybrać pożyczkodawcę, który podlega kontroli przez Komisję Etyki ZPF – takie podmioty oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mamy wówczas pewność, że pożyczka przez internet na konto będzie bezpieczna.

Niezbędne formalności – bezpieczna pożyczka przez internet na konto

Jakie formalności należy spełnić, aby dostać pożyczkę przez internet na konto? Poza danymi z dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego, paszportu), które trzeba dostarczyć w postaci skanu lub zdjęcia, należy także podać źródła dochodu.

Warto zwrócić uwagę, czy instytucja pozabankowa, do której składamy wniosek, akceptuje dochody z różnych źródeł. Zasada jest prosta: im wyższe wykażemy dochody, tym wyższą pożyczkę będziemy mogli dostać. Każda osoba wnioskująca o przyznanie pożyczki przez internet na konto, jest także sprawdzana w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Pożyczka przez internet na konto – którą wybrać?

Najważniejszym kryterium przy wyborze pożyczki przez internet na konto jest oczywiście jej koszt, czyli wysokość oprocentowania. Nie należy jednak zapominać o innych, równie kluczowych sprawach. Po pierwsze, oprocentowanie pożyczki nie jest jedynym kosztem. Pożyczkodawcy często doliczają koszty uruchomienia pożyczki i inne prowizje. Najlepiej korzystać z usług podmiotów, które jasno komunikują jaki jest całkowity koszt pożyczki przez internet na konto. Unikniemy wtedy przykrych niespodzianek i ukrytych kosztów.

Bardzo ważne jest, aby uważać na nieuczciwe firmy, które albo naliczają bardzo wysokie oprocentowanie, albo ich celem jest jedynie wyłudzenie danych osobowych. Przed podaniem jakichkolwiek danych, warto sprawdzić czy dany podmiot podlega kontroli oraz działa zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk, wtedy pożyczka przez internet na konto będzie dobrym wyborem.

Pożyczka przez internet od banku nie zawsze musi być jedynym wyborem. Zapoznaj się z ofertą instytucji pozabankowych, które często oferują dogodniejszy harmonogram spłaty i niższe oprocentowanie.

Pożyczka przez internet na konto – sprawdzony pożyczkodawca do podstawa

Potrzebujesz gotówki na niezaplanowane wydatki? Bezpieczna pożyczka przez internet na konto od TAKTO Finanse będzie najlepszą opcją dla Ciebie. Firma oferuje pomoc w wysokości do 10 tysięcy złotych, która jest rozłożona na wygodne miesięczne raty (od 6 do 40 miesięcy). Co ważne, firma TAKTO Finanse działa zgodnie z Zasadami Dobrych Praktyk i jest nadzorowana przez Komisję Etyki ZPF. Pożyczka przez internet na konto trafi do Ciebie w 15 minut, a pieniądze pozwolą na spełnienie pilnych potrzeb.

Źródło: taktofinanse.pl

Dodaj komentarz