Asekuracja na rynku ubezpieczeń

Asekuracja na rynku ubezpieczeń

Towarzystwa Ubezpieczeniowe Uniqa i Hdi są jednym z bardziej znanych towarzystw na polskim rynku. Oczywiście polskie ubezpieczenia opierają się na kilku znanych i renomowanych firmach ubezpieczeniowych, jednakże te dwa towarzystwa cieszą się zaufaniem i popularnością wśród klientów. Każde z towarzystw może zaproponować swoim klientom bogatą ofertę, związaną z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi czy osobistymi.

Ubezpieczenia Uniqa można podzielić ogólnie a ubezpieczenia indywidualne i te, przeznaczone dla firm. Wśród ubezpieczeń indywidualnych Uniqa oferuje ubezpieczenia na życie, zdrowotne, turystyczne, komunikacyjne, ubezpieczenia mieszkaniowe, NNW, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej czy ochronę prawną. Posiada także ubezpieczenia przeznaczone dla mieszkalnictwa, które skierowane są do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowych, Wspólnot Mieszkaniowych czy Towarzystw Budownictwa Społecznego. W zależności od rodzaju ubezpieczenia, Uniqa proponuje ich dostosowanie do potrzeb klientów. Posiada bardzo rozbudowana ofertę zwłaszcza w zakresie ubezpieczeń na życie.

Ubezpieczenia Hdi także możemy podzielić na te indywidualne i skierowane do firm. Dla klienta indywidualnego Hdi przygotowało ubezpieczenia mieszkaniowe, NNW, turystyczne, komunikacyjne i ubezpieczenia dla rolników. Na szczególną uwagę zasługuje pakiet Hdi Rodzina, który jest rzeczywiście kompleksowy i zapewnia ochronę majątku oraz wszystkich członków rodziny pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym. To ubezpieczenie jest ciekawe z tego względu, że zawiera w sobie ochronę mienia, OC, NNW czy koszty ochrony prawnej. Jest więc naprawdę godne polecenia, ze względu na swą kompleksowość. Hdi i ubezpieczenia dla rolników to kilka pakietów przeznaczonych dla osób prowadzących gospodarstwa rolne. Tutaj można zawrzeć ubezpieczenia obowiązkowe i ubezpieczenia dobrowolne, które będą chronić mienie, zdrowie, życie i plony.

Dodaj komentarz