Producent opakowań dla branży gastronomicznej. Komu warto zaufać?

Producent opakowań dla branży gastronomicznej. Komu warto zaufać?

Na skutek pandemii COVID-19 branża gastronomiczna musiała przerzucić się na sprzedaż jedzenia na wynos. Do tego niezbędne były jednak jednorazowe, zwykłe plastikowe, opakowania na żywność dla klientów. W konsekwencji tego odnotowano wzrost ilości plastikowych śmieci, które z uwagi na długi okres rozkładu przyspieszyły zmiany na naszej planecie.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że zmiana plastikowych opakowań na ich ekologiczną wersję wiele by zmieniła. Wystarczy jedna, prosta zmiana dotycząca np. zmiany producenta opakowań na żywność, aby zyskać wiele dobrego.

Zyskaj w oczach klientów i zmień przyzwyczajenia na lepsze!

Ekologia. Temat znany i coraz bardziej promowany. I nic w tym dziwnego, skoro w obecnych czasach spotykamy się z coraz dziwniejszymi zmianami warunków atmosferycznych. Nagłe i intensywne zmiany dotyczą nie tylko Polski, ale i reszty świata. Rekordowe upały, liczne powodzie i tornada, to dopiero początek. Jeśli nie obudzimy się w porę, grozi nam jeszcze większa, nieodwracalna katastrofa. Wystarczą proste zmiany, które powinien wprowadzić do swojego otoczenia każdy z nas, aby opóźnić nadciągającą katastrofę ekologiczną.

Jako właściciel restauracji, baru lub innego lokalu gastronomicznego powinieneś wiedzieć, że stosowany w opakowaniach na żywność plastik jest szkodliwy dla zdrowia i planety. Czyniąc niewielki z Twojego punktu widzenia krok, możesz zyskać uznanie wśród klientów, ale też zrobić coś dobrego dla środowiska. Pozbądź się zatem plastikowych pudełek i zastąp je papierowymi lub biodegradowalnymi alternatywami. Dzięki tak prostej zmianie zyskasz sympatię wielu klientów, którzy cenią sobie bycie eco. Wbrew pozorom taka zmiana zostanie doceniona przez sporą liczbę osób.

Producent opakowań – kto zaopatrzy Twój lokal w ekologiczne opakowania?

Ekologiczne opakowania zyskują coraz większą popularność. I nic w tym dziwnego, skoro są praktyczne, wytrzymałe, a przy tym bezpieczne dla środowiska. Jeśli więc masz dosyć używania plastikowych opakowań i szukasz dobrej alternatywy to warto zaufać producentowi opakowań, który nie idzie w tej kwestii na kompromis.

Producent opakowań Selglam jest dobrym wyborem, jeżeli chodzi o zakup ekologicznych oraz biodegradowalnych opakowań. W ofercie tego producenta możesz znaleźć nie tylko ekologiczne pudełka na żywność dopasowaną do stylu street food, lecz także biodegradowalne miski i talerze, które sprawdzą się w hotelach, nowoczesnych restauracjach, a nawet w domach.

Dodaj komentarz