Jakie programy online najchętniej oglądamy?

Jakie programy online najchętniej oglądamy?

Programy telewizyjne potrafią cieszyć się dużą popularnością, jednak dostosowanie się do sztywnej ramówki nie zawsze jest możliwe. Właśnie dlatego tak popularne stają się programy online, do których możemy mieć nieograniczony dostęp w każdej chwili. Poniżej przedstawiamy więc najchętniej oglądane programy dostępne w sieci.

  1. Program rozrywkowy Kuba Wojewódzki
  2. MasterChef
  3. Program kulinarny Kuchenne rewolucje
  4. Talent-show Top Model

Program rozrywkowy Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki to jeden z nielicznych polskich talk-show, który dostępny jest na antenie telewizji TVN oraz platformie internetowej Player. Ten publicystyczny program tv online opiera się w głównej mierze na rozmowie prowadzącego — Wojewódzkiego z kolejnymi gośćmi. Ma on długą tradycję i jest jednym z najchętniej oglądanych polskich programów rozrywkowych. Obecnie „Kuba Wojewódzki” ma już ponad 30 sezonów, które były emitowane na antenie oraz są dostępne w sieci. Talk-show Wojewódzkiego oraz inne programy online możesz oglądać o dowolnej porze w Player, gdzie dostępne są dla każdego.

MasterChef

MasterChef jest to polska edycja popularnego na świecie programu o gotowaniu. Ten program telewizyjny online dostępny na platformie Player przedstawia zmagania uczestników o tytuł Masterchefa, czyli mistrza kuchni. Biorący w nim udział kucharze często różnią się, jeśli chodzi o doświadczenie w kuchni. Nie jest więc niemożliwe, aby główną nagrodę zdobyła osoba zupełnie niezwiązana z profesjonalnym gotowaniem. Celem programu jest jednak zebranie miłośników gotowania ze wszelkimi doświadczeniami, a następnie wprowadzenie ich do kuchni na najwyższym poziomie.

Program kulinarny Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje to kolejny program tvn online, który skupia się w dużej części na gotowaniu. W tym wypadku główny nacisk kładziony jest jednak na jakość gastronomii. Tytułowa rewolucja ma poprawić dotychczasową złą sytuację w danym lokalu. Z pomocą ekspertki Magdy Gessler restauracje przechodzą pełną transformację, aby na końcu pokazać się klientom z zupełnie nowej, ulepszonej strony.

Talent-show Top Model

Top Model to program telewizyjny online, za darmo dostępny na platformie internetowej Player. Jest to talent-show, który opiera się na wybraniu z grupy uczestników jednej lub jednego najlepszego modela. Już w części castingowej uczestnicy prezentują swoje umiejętności w odpowiednim dla wybiegów modowych poruszaniu się oraz pozowaniu. Ten program online skupia się także na innych aspektach modelingu, takich jak sesje tematyczne, czy pozowanie w warunkach trudniejszych niż sterylne studio. Zwieńczeniem każdej serii jest również profesjonalna sesja okładkowa dla renomowanego magazynu modowego.

Korzystając z wolnego dostępu do internetu łatwo więc cieszyć się ulubionymi programami telewizyjnymi online. Jak widać, najpopularniejszymi i najchętniej oglądanymi, są w główniej mierze programy rozrywkowe, kulinarne i publicystyczne. „Kuba Wojewódzki” jako polska odpowiedź na amerykański talk-show cieszy się popularnością już od wielu lat. „MasterChef”, prezentując zacięte zmagania mniej lub bardziej doświadczonych kucharzy, może w dobry sposób zmotywować odbiorców do wzięcia się za gotowanie samemu. Dzięki „Kuchennym Rewolucją” widzowie mogą mieć lepszy wgląd w tajniki pracy w lokalu gastronomicznym. Program „Top Model” Pokazuje natomiast, jak wygląda praca oraz ciężka droga do zostania profesjonalnymi modelami.

Dodaj komentarz