Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Profesjonalna obsługa prawna z zakresu prawo gospodarcze, świadczona przez naszą kancelarię, to usługi dedykowane przedsiębiorcom, zarówno osobom fizycznym, prowadzącym działalność gospodarczą, jak i spółkom handlowym, również tym z kapitałem zagranicznym. Każdy adwokat Kraków sprawy gospodarcze, który jest zatrudniony w naszej kancelarii, prowadzi doradztwo związane z opiniowaniem i sporządzaniem projektów oraz umów, a także udziela porad lub opinii prawnych, w takim zakresie jak prawo gospodarcze. Jesteśmy w stanie reprezentować przedsiębiorców przed organami administracji publicznej i innymi instytucjami, w tym także finansowymi. Świadczone przez nas usługi obejmują także reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami wszystkich instancji, jak również SN w zakresie prawo gospodarcze Kraków.

Prawo gospodarcze – porady dla przedsiębiorców

Osoby posiadające jednoosobowe działalności gospodarcze lub też zasiadające w zarządzie spółki handlowej, często mają wiele wątpliwości związanych z taką dziedziną, jak prawo gospodarcze. Rozwiązaniem tego problemu może być zgłoszenie się do naszej kancelarii. Zespół zatrudnionych przez nas specjalistów jest w stanie udzielić wyczerpujących informacji natury prawnej, związanych z takim zakresem, jak prawo gospodarcze Kraków. Pragniemy zapewnić, że każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, może liczyć na nasze wsparcie i pomoc, bez względu na stopień skomplikowania konkretnej sprawy. Świadczone przez nas usługi z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze, pomogą uregulować stosunki pomiędzy poszczególnymi przedsiębiorstwami, jak również te zachodzące na płaszczyźnie przedsiębiorca – konsument. proponowane przez nas wsparcie z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze, obejmuje także weryfikację przepisów dotyczących funkcjonowania spółek i podjętych przez nie czynności handlowych, a także wszelkich kwestii dotyczących upadłości danego podmiotu.

Wsparcie prawne dla właścicieli firm

Każdy adwokat Kraków sprawy gospodarcze, który jest zatrudniony w naszej kancelarii, jest w stanie doradzić klientom, w jaki sposób założyć odpowiednią działalność gospodarczą, dopasowaną do rodzaju świadczonych usług czy też sprzedaży konkretnych towarów. Wspomagamy rejestrację firmy w Ewidencji Działalności Gospodarczej i  Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Świadczone przez nas usługi z takiego zakresu, jak prawo gospodarcze, obejmują także występowanie o wydanie koncesji bądź zezwoleń, niezbędnych do prowadzenia specyficznych działalności gospodarczych, w postaci handlu wyrobami tytoniowymi czy też napojami wyskokowym. Obsługujemy także organy podmiotów gospodarczych, jak również organizujemy ich posiedzenia i zgromadzenia w taki sposób, aby odbywały się one zgodnie z literą prawa. Wsparcie w takich dziedzinach, jak prawo gospodarcze Kraków, oferowane w ramach działania naszej kancelarii, obejmuje ponadto sporządzanie projektów i umów handlowych, a także pomoc w negocjowaniu ich warunków.

Dodaj komentarz