Przedpłacone karty kredytowe

Aktualnie każda osoba, która chce w inteligentny i prosty sposób zarządzać swoimi środkami pieniężnymi ma możliwość skorzystania z przedpłaconych kart kredytowych. Używanie kart przedpłaconych jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą nosić przy sobie gotówki. Korzystanie z karty jest niezwykle proste, komfortowe a przede wszystkim bezpieczne. Przedpłacone karty mają swój dodatkowy plus, osoby z nich korzystające mają do dyspozycji środki, które faktycznie posiadają i którymi zasiliły kartę, nie ma tutaj ryzyka przekroczenia limitu danej kwoty, a tym samym zadłużenia.

Gdzie i kiedy sprawdzi się karta przedpłacona

Z przedpłaconych kart można korzystać na całym świecie, w ponad 36 milionach punktów, dodatkowym plusem jest całodobowy dostęp do bankomatów, a tym samym do gotówki. Kartę przedpłaconą można używać na różne sposoby m.in. do wypłacania gotówki, do dokonywania przelewów, robiąc zakupy stacjonarnie w sklepach lub poprzez Internet.

Przedpłacona karta VIABUY

Aktualnie bardzo popularną formą płatności jest korzystanie z przedpłaconych kart  VIABUY. Karty te zyskują popularność z roku na rok, ich bezprecedensowym plusem jest fakt, iż karty te są anonimowe. Każda karta ma przypisany dziewięciocyfrowy numer. Możną ją używać w taki sam sposób jak inne dostępne na rynku karty debetowe czy też kredytowe. Karta dostępna jest dla użytkownika bez konieczności podpisywania umowy, bez długotrwałego procesu sprawdzania zdolności płatniczej oraz bez kontroli wiarygodności kredytowej. Kartę można zasilić w dowolnym momencie, dowolną kwotą na różne sposoby.

Przedpłacone karty kredytowe

Kartę może zamówić każda osoba, która ukończyła 18 rok życia, wniosek o wydanie karty składany jest drogą Internetową. Karta wysyłana jest na wskazany we wniosku adres w ciągu 24 godzin, jej termin ważności to 3 lata. 100% wniosków o wydanie karty jest rozstrzyganych pozytywnie – kartę może otrzymać nawet osoba, która ma negatywną historię kredytową. Z uwagi na fakt, iż karta jest anonimowa, a jej klienci nie są weryfikowani pod katem zdolności płatniczej, karta taka jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy finansowe lub takich wobec których toczy się postępowanie komornicze. Karta ta jest również odpowiednia dla osób, które chcą zachować anonimowość podczas płatności stacjonarnych jak i Internetowych. Z karty mogą również korzystać dzieci np. w trakcie wyjazdu wakacyjnego.

Zasilenie karty VIABUY dokonywane jest poprzez zrobienie przelewu na indywidualny numer karty. Karta wydawana jest w systemie MASTERCARD, użytkownik ponosi opłatę jednorazową za jej wydanie w wysokości 375,00 zł, przez pierwsze trzy lata nie jest naliczana opłata roczna za jej użytkowanie, począwszy od roku czwartego opłata roczna wynosi 125,00 zł. Pomimo dość wysokiej opłaty za wydanie karty (koszty jej użytkowania możemy sprawdzić w paysafecard kalkulator), karta prepaid lub inaczej mówiąc karta incognito VIABUY cieszy się niezwykłą popularnością z uwagi na jej anonimowość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Dodaj komentarz