Tani kredyt

Tani kredyt

Nie daj się oszukać reklamom

Wiele osób w prosty sposób daje się skusić ofertom pożyczek pozabankowych tylko dlatego, że widzą w mediach reklamę o tym, że mogą pożyczyć pieniądze za darmo. Firmy te doskonale wiedzą jak zwabić kolejnych klientów i nic dziwnego, że z tego korzystają. My jednak, raz na zawsze, pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości i przekonać was do tego, że nie istnieje takie coś jak pożyczka za darmo. Firmy pozabankowe mają w swojej ofercie przede wszystkim pożyczki. I to właśnie na tym zarabiają. Gdyby nie to, że płacimy za pożyczkę takie firmy nie miały by prawa istnieć bo nie miały by za co.

Jak to wygląda w praktyce

Jeśli w ofercie pojawia się informacja, że pożyczka jest bez odsetek najczęściej oznacza, że prowizja za nią ulokowana jest w kosztach dodatkowych. Kiedy mamy informację o pożyczce bez prowizji, najczęściej kwota odsetek jest znacznie wyższa niż przy kredycie takiej samej wysokości. Chcemy przez to powiedzieć, że koszt kredytu zawsze zawiera także opłatę dla firmy, która ją udziela. To, że płacimy za kredyt i pożyczkę jest bezapelacyjne. Jednakże nie oznacza to, że wszędzie zapłacimy tyle samo. Czy coś jest tanie czy nie jet to pojęcie względne. Jednak stosując je w celu porównania jednego produktu z drugim, śmiało możemy powiedzieć, że jest coś takiego jak tani kredyt.

Tani kredyt

Aby znaleźć tani kredyt powinniśmy w pierwszej kolejności skorzystać z porównywarek kredytów dostępnych w internecie. Nie poniesiemy za to żadnej opłaty. Możemy więc korzystać z niej tyle razy ile jest nam to potrzebne. W ten prosty sposób przekonamy się także, że każdy bank za te samą kwotę pożyczanych pieniędzy, oczekuje opłaty w innej wysokości. Szybko więc wybierzemy tani kredyt gotówkowy przy pomocy porównywarki kredytów. Jeśli jednak naszym celem jest kredyt opiewający na wyższe kwoty warto poza ceną zwrócić także uwagę na inne warunki kredytowania takie jak ubezpieczenie, wakacje kredytowe czy karencje w spłacie raty. Ważne jest o zwłaszcza przy kredytach długoterminowych, kiedy tak na prawdę nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy na przestrzeni lat nie wpadniemy w jakieś problemy finansowe. W tym przypadku lepiej jest, przed podjęciem decyzji o kredycie, udać się do profesjonalnego doradcy kredytowego i z jego pomocą wybrać nie tylko tani kredyt ale i najlepszy.

Wystarczy, że poświęcisz chwilę czasu i porównując kilka ofert kredytów, na własne oczy zobaczysz, że różnią się one cenowo i znajdziesz tani kredyt dla siebie.

Dodaj komentarz